VÝKUP VÍČEK

Srdečný pozdrav pro všechny víčkosběrače, a Ty, jenž našli smysl v kouzelném kulatém nesmyslu, který je běžně nazýván jako "Víčko od PETky"

PROČ TO VLASTNĚ DĚLÁME???
čtěte ZDE

Naše firma se zabývá zpracování plastových materiálů obecně, mimo jiné i HD-PE, PP a PS, ze kterých jsou tato víčka vyrobena, a proto nabízíme VŠEM, kteří sbírají víčka pro finanční pomoc nemocným dětěm, známým či přátelům nebo na provoz mateřských školek, škol, spolků a útulků, jejich vykoupení za tu NEJVYŠŠÍ cenu v ČR, kterou garantujeme.

Než jsme s akcí VÍČKOMÁNIE s HOTTECH s.r.o. v roce 2011 začali, bežnou výkupní cenou v ČR bylo 3,- až 5,- Kč / kg díky prostředníkům vydělávajícím na překupu sbírek. 

Po našem vstupu na trh jsme dostali cenu plastových víček už na 11,00 Kč / kg, protože my výkup víček nepovažujeme jen za obyčejný obchod, ale chceme, aby maximum ceny šlo tam, kam je zapotřebí..... Mezi potřebné.

I když se nyní na tuto akci snaží navázat další firmy slibující výkup kdekoliv a kdykoliv za nej cenu, dejte si pozor, komu víčka dáte, cena se mnohdy liší od ceny, kterou dostanete po nakládce....   

 

V případě, kdy není reálné k nám víčka dopravit, jsme schopni nabídnout v některých případech i službu naší autodopravy, která se odvíjí od vzdálenosti a množství víček. 

A co znamenají symboly,které lze na víčkách nalézt?

 

Živá konverzace nad tématem sběru víček na naší stránce na FACEBOOKU, kam přispívají desítky "sběračů" s cílem pomoci nemocným dětem a podělit se o své zkušenosti a dojmy.

 

Dotazy:

email: vicka@hottech.cz

+420 733 599 234

Další videa o zpracování víček:

http://www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/zpravy/264246-vickova-manie-pomaha-nemocna-eliska-se-dostane-na-nakladnou-rehabilitaci/