Sbíráte-li víčka a nevíte, komu by mohla pomoci? 

Vyberte si z aktivních sbírek na děti, nadace nebo útulky, které k nám již víčka vozí a mají aktivní registraci, a buď přímo nahlašte jejich jméno na sběrně nebo si na vicka@hottech.cz vyžádejte kontaktní údaje na sbírku

Při dodání víček pro tato dítka stačí jen uvést jeho Jméno, Město a kdo víčka dodal.

Také můžete přidat komentář na naši stránku na Facebooku a sdělit, že máte víčka k dispozici a kontakt na Vás a někdo se Vám jistě ozve a víčka vyzvedne a přidá k nějaké sbírce.

Jméno Dítěte nebo OS Město Kraj
Adámek Petr Frýdek Místek Moravskoslezský
Babněk Daniel Vladislav  
Bali Dominik Praha 7 Praha
Bártík Tomáš Bavorov Jihočeský
Bellisová Bell Odkudsi Kdesi
Benda Matyáš Dobšice Jihomoravský
Bauerova Barbora Zbečno  
Biernat Andrej Považská Bystrica     Slovenská Republika
Brož Karel Modřice Jihomoravský
Brož Pavel Nové město n.M. Vysočina
Bršťáková Aneta Přerov Olomoucký
Burian Václav    
Celtová Eliška Opava Moravskoslezský
Čapková Vendula Otrokovice Zlínský
Deml Lukáš Letovice  
Derková Sára Bohuňovice Olomoucký
Dobrovský Miroslav     Slavičín Zlínkský
Dušek Ondřej Hořice v Podkrkonoší  
Dufek Vojta Třebíč Vysočina
Ducháč Jakub   Sušice Jihočeský
Fagulec Nicolas Letovice  
Foldynová Marie Frádlant nad Ostravicí Moravskoslezský
Gabzdil Matěj Praha Praha
Gožďálová Veronika Brno Jihomoravský
Hadra Matyáš     Prostějov Olomoucký
Hajduová Natálie Staré Sedlo u Sokolova  
Havlíčková Michaela Brno-Žebětín Jihomoravský
Havlová Kamila     Plzeň Plzeňský
Hlavinková Nikola     Zlín Zlínský
Hodboďová Martina Čkyně Prachatice
Horák Jaroslav Chropyně Zlínský
Hořínek Jan Brno Jihomoravský
Charvátová Veronika Zlaté Hory v Jeseníkách  
Chráska Jiří Solnice  
Ivičič Jan Brno     Jihomoravský
Jesenská Lea     Piešťany, SK Slovenská Republika
Jiranová Adéla Trhové Sviny Jihočeský
Jurkovičová Emma Lanžhot Jihomoravský
Juříčková Michaela Borač Jihomoravský
Kabátová Eliška Blansko Jihomoravský
Kameníček Lukáš Olomouc Olomoucký
Klíma Petr Zhoř u Jihlavy Vysočina
Klimešová Karolína Syrovice Jihomoravský
Knaifl David Hradec Králové Královehradecký
Kopečková Eva Pohořelice Jihomoravský
Koprnický Jan Praha 4 Praha
Královec Jakub Rokycany  
Kříž Matyáš Brtnice Vysočina
Kusalová Zdeňka Petřvald u Karviné Moravskoslezský
Kvapil Pavel Lanškroun  
Kyselová Karolína     Batelov Vysočina
Láznová Ester Bystřice pod Hostýnem Zlínský
Macan Daniel     Újezd u Brna Jihomoravský
Marcaníková Martina Újezd u Valašských Klobouk Zlínský
Mašát Libor Rájec-Jestřebí  
Matyášová Eliška     Havířov Moravskoslezský
Mollerová Nela Žatec  
Morávková Markéta Praha Praha
Navara Jakub Neratovice     Středočeský
Nekardová Eliška Dub nad Moravou Olomoucký
Nekorancová Natálie Turzovka Slovenská Republika
Němcová Nikola Prostějov Olomoucký
Němec Dominik Ostrava Moravskoslezský
Nepraš Nicolas Jičín  
Novák Matyáš Dub nad Moravou Olomoucký
Nováková Štěpánka Netolice Jihočeský
OS FOKUS České Budějovice     České Budějovice Jihočeský
OS Jsme tady o.p.s. Přerov Olomoucký
OS ONKA Brno Jihomoravský
OS Pavučinka Přerov Olomoucký
OS Pomoc pro Péťu     Havířov Moravskoslezský
OS Pomocné ruce Olomouc Olomouc Olomoucký
OS Přátelé Chrudim Chrudim Středočeský
OS rodičů při ZŠ a MŠ Pavlovice u Přerova Pavlovice u Přerova Olomoucký
OS Samko Dolné Dubové Slovenská Republika
OS ÚTULEK TIBET Bučovice Jihomoravský
Ostřížek Dominik Jaroslavice Jihomoravský
Palkechová Dominika Rakvice Jihomoravský
Paraskevopolou Eleni Thessaloniki Řecko
Petržela Šimon Blansko-Češkovice Jihomoravský
Pittner Patrik Praha Praha
Procházka Pavel     Židlochovice Jihomoravský
Přehnal Tomáš Přerov Olomoucký
Rajchlová Magdalena Lišany Středočeský
Repešová Lucie Prostějov Olomoucký
Ručkayová Elisabeth Písek  
Sedláček Jakub Horšovský Týn Plzeňský
Sedláček Jakub Zbýšov Jihomoravský
Skůra Hynek  Slaný Středočeský
Smejkal Jakub     Židlochovice Jihomoravský
Smutková Adéla    
Spišák Pavel Brno Jihomoravský
Spurná Eliška Brno Jihomoravský
Svobodová Eliška     Plzeň Plzeňský
Sýkorová Veronika Rajhrad Jihomoravský
Ševčíková Patricie Pohořelice Jihomoravský
Šindler Jiří Praha 9 Praha
Škoda Lukáš M.Budějovice Vysočina
Štrossová Stela Český Těšín Severomoravský
Tazbirek Matyáš    
Tomiško Josef Brno Jihomoravský
Tomková Jasmína Brno Jihomoravský
Trdla Daniel Jablonec n.N. Liberecký
Trmačová Eliška Velké Opatovice  
Tůma Lukáš     Dačice Jihočeský
Urbánek Tomáš     Brno Jihomoravský
Vajbarová Tereza Vrbice Jihomoravský
Vaňák Matěj Dub nad moravou Olomoucký
Večerková Markéta Kojetín Olomoucký
Vetchý Lukáš    
Vláčilová Lucka Přerov Olomoucký
Vugrincová Kristýna Pelhřimov Vysočina
Zahradníková Michaela Třebechovice p.O. Královehradecký
Základní škola a Mateřská škola Tučapy Tučapy Jihočeský
Zástěrová Nela Vysoké Mýto Pardubický
Zlik František Malonty  
Zouharová Ema Šebetov  
Žižková Johana Vyšší Brod Jihočeský

Seznam je aktualizován občasně :)