Recyklace plastů, Plastics Recycling Company

HOT TECH s.r.o.

Areál bývalého vojenského letiště
Na Letišti 429/98
750 02 Přerov-Bochoř
Czech Republic

OBCHODNÍ PARTNEŘI 

 

Archiv článků

Na provozovně v Přerově-Bochoři rozšičujeme kapacitu drcení o další stroj, PROFING s výkonem až 1 tunu / hod. V Případě zájmu o kooperativní drcení nás kontaktujte na info@hottech.cz
Od května 2015 bude společnost působit na Letišti Přerov - Bochoř. Nový provoz nabízí větší prostory pro výrobu, skladování a přepracování materiálů Nabízíme nově také skladové prostory a to až 600 m čtv. vč. manipulačních prací a možné přepravy zboží !!!
Od Května 2014 bude základní drtírna společnosti HOTTECH s.r.o. v Přerově v areálu Přerovských strojíren PSP Brněnská pobočka bude i nadále vykupovat víčka do sbírek, třídit je a drtit, jak tomu bylo doposud.
Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku pro svoz víček pro nemocné prcky. Adresa pobočky: Komenského 17, České Budějovice, detaily v kontaktech Výkup probíhá pod hlavičkou HOTTECH s.r.o., která za víčka bude také platit Výkupní ceny: Plastová víčka MIX          ...

o Firmě

24.05.2011 11:03
  Vítejte na stránkách firmy HOTTECH - firmy zabývající se zpracováním plastových materiálů na drť a jeho dalším prodejem. Naším cílem je zákazník spokojený jak s kvalitou a čistotou drtě, tak s cenou. Pošlete nám Vaši poptávku a my Vám zpracujeme nabídku.
Záznamy: 1 - 5 ze 5